מערכות ניהול למסחר אלקטרוני

כדי לבצע מסחר אלקטרוני דרך האינטרנט, אתם צריכים חנות וירטואלית, אלקטרונית.

מערכות ניהול למסחר אלקטרוני בהם אנחנו משתמשים עומד על 293 מערכות שונות הקיימות בשוק בקוד פתוח, ככה שנוכל להתאים לכל סוגי של אתרי מסחר אלקטרוני מערכת המתאימה ביותר.

כמו כל מערכת ניהול, מערכות למסחר אלקטרוני כוללות בתוכם את כל הפונקציות הנדרשות לנהל את הסחר האלקטרוני של העסק שלך. בין אם מדובר בקמעונאות ובין אם בסיטונאות, חיוני כי ללקוחותיך תהיה האפשרות לרכוש ממך באמצעות מסחר אלקטרוני. 

נהל הזמנות ומוצרים

בדיוק כמו כל בכל חנות פיזית, תמיד תרצה שתהיה בידך האפשרות לנהל את המוצרים שאתה מוכר אונליין. לקוחותיך מצפים שתשלב בין מוצרים חדשים למוצרים הישנים והאהובים. שילוב של מועדפים ישנים ובחירות חדשות יעודד אותם לשוב ולרכוש ממך ולספר לאחרים מדוע כדאי להם לבקר באתרך. בנוסף עלייך להיות מסוגל לנהל את ההזמנות מלקוחותיך בצורה קלה ויעילה כדי שתוכל לשלוט בחנות שלך. מערכות לניהול למסחר אלקטרוני שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו מאפשרות לך לנהל את המוצרים, ואת ההזמנות שבוצעו באתרך, ומציעה לך כלי מסחר אלקטרוני גמיש ויעיל!

ניהול ספקים

המוצרים המוצעים למכירה בתוך חנות וירטואלית שלך הינם הכוח המניע מאחורי מסחר אלקטרוני. מערכת ניהול ספקים מאפשרת לך לקשר מוצרים לספקים שונים, לקשר לאתרי הספקים, לרכז עמודי ספקים וליצר אמינות מול הגולש.

צור קופונים

יצירה וניהול של קופונים מעודדת מכירות.
מי לא אוהב להרגיש שהוא מקבל עסקה טובה או ערך טוב יותר כאשר הוא קונה באמצעות חנות אינטרנטית? בניית חנות וירטואלית מאפשרת לך בין היתר ליצור קופונים עבור לקוחותיך ולהציע להם הנחות שונות שיעודדו רכישה באינטרנט. ככה תוכלו להפיץ קופונים אלו באמצעות דיוור אלקטרוני או כמבצע המופיע בתוך ניוזלטר, תוכלו לשווק את הקופונים באמצעות רשת חברתית או אפילו על פליירים שיזמינו אנשים להגיע לאתרך. קופונים הם גם עניין של תזמון ומתן הצעות בזמן הנכון ואם תדעו להשתמש בהם בתבונה תוכלו להנות מכלי מסחר אלקטרוני יעיל במיוחד.


אמצעי תשלום שונים

בעבר, תשלום במזומן או בהמחאה היו האפשרויות היחידות. אך העולם השתנה וכעת ישנו מגוון רחב של אמצעי תשלום, לכן חיוני כי אתר מסחר אלקטרוני או חנות וירטואלית, ישקפו את זה. לאחר שלקוחותיך כבר הוסיפו את המוצר בו הם מעוניינים אל סל הקניות שלהם והגיעו לרכישה המאובטחת, זה המקום בו תוכל להציע להם אפשרויות רבות ככל שניתן על מנת לוודא שהרכישה אכן תתבצע. בין אם זה פייפאל, כרטיס אשראי או המחאה, מבטעות דיגיטליים כמו ביטקוין הן מאפשרות לך להציע אפשרויות תשלום רבות ולתפוס נתח של לקוחות גדול יותר. אנחנו מתמחים בהתקנת מערכות סליקה באמצעות חברות רבות מסביב לעולם בהתאמה לפעילות העסקית שלך.

ריבוי שפות ומטבעות

אנחנו מבינים שמגבלת השפה יכולה למנוע ממך לסחור לשוק גדול יותר, לכן כל מערכות למסחר אלקטרוני שאנחנו מציעים הנם מולטי שפות, כלומר ניתן להוסיף שפות נוספות באתר ישר דרך מערכת הניהול כמו כן גם ריבוי מטבעות לבחירתך, כי אולי תרצה לסחור במטבעות נוספות חוץ משקל. 

סטטיסטיקה מתקדמת

הודות ליכולות הסטטיסטיקה המתקדמות שהמערכת ניהול למסחר אלקטרוני מציעה במסגרת בניית חנות וירטואלית תוכל לקבל שפע של מידע בעל ערך, רלוונטי ומיידי. לא רק תוכל לקבל מידע מדויק על הפעילות בחנות הוירטואלית שלך אלא גם תוכל לתכנן עתיד עבור מסחר אלקטרוני רווחי ביותר.

תבניות בהתאמה אישית

להפוך חנות וירטואלית שלך לידידותית למשתמש ככל האפשר. הודות לצוות שלנו, תוכלו לקבל תבנית מעוצבת על מיתוג העסקי שלך. אנחנו נבנה ונתאים את מבנה האתר ועיצוב העמוד כך שימיר בצורה הטובה ביותר עבור הגולשים שלך. כמו כן תוכל להטמיע ווידג'טים המשמשים אתרי מסחר רבים. הפוך את אתר האינטרנט שלך ליעיל ואפקטיבי והגדל את מכירותיך!

בקשו עוד היום, מהנציגים שלנו גרסת הדגמה למערכת ניהול למסחר אלקטרוני.

צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר מותאמת לעסק שלך.

טלפון / וואטספפ : 972.526615256+

דוא"ל : upobux@salragroup.biz

פייסבוק: דף רשמי מכאן

צפו במצגות וידאו אודות שירותי סאלרא גרופ