אירוח (אחסון) אתרים - שרתים


כל אתר אינטרנט בעולם בין אם הוא דף סטטי אחד או פורטל ענק מאוחסן על גבי שרתים אשר משדרים את המידע למשתמש קצה, משתמש קצה הינו אנשים הגולשים באינטרנט, אשר נכנס לאתרי אינטרנט דרך מכשירים התומכים בגלישה באינטרנט.אנחנו מציעים חבילות שרותי אירוח אתרים לכל גודל, נפח תעבורה וסוגי תכנים. 
בין אם אתה בעל בלוג, אתר תדמית, או פורטל תוכן מקצועי ועשיר במדיה, אנחנו מציעים שרותי אחסון ברמה הגבוהה ביותר ועל גבי התשתיות המתקדמות ביותר- שרתים מקצועיים אם זמני תגובה מהירים במיוחד, זמינות של 99.99% מובטחת ותמיכה במערכות הפעלה ופלטפורמות בכל סביבת עבודה של אתר האינטרנט שלך.

אחסון שיתופי

שלוש סיבות טובות לבחור דווקא שרת אחסון שיתופי


כאשר אתם בונים אתר עסקי או פרטי משלכם, אחת הדילמות הגדולות והמרכזיות שעולה מיד בשלב ההתחלתי עוסקת בסוג אחסון האתר שלכם – אחסון שיתופי או אחסון בשרת פרטי.

ישנן מספר סיבות טובות לבחור בסוג אחסון אתרים זה:

זול יותר אחסון אתרים שיתופי מאפשר לכם להוזיל את העלויות מכיוון, שבניגוד לאחסון אתר בשרת פרטי, עלויות התפעול והתחזוקה מתחלקות בין כל האתרים השותפים אשר חולקים את אותו שרת אחסון.


בגובה העיניים ומסובך פחות רוב שרתי האחסון השיתופיים פונים למכנה המשותף הממוצע ולכן יכללו פאנל ניהול ידידותי למשתמש (גם לכזה שאיננו מקצועי), יכולת בנייה במבחר שפות תכנות ותכונות נוספות המאפשרות לבעליו של האתר לנהל אותו בכוחות עצמו ולא להיות תלוי באיש מקצוע, רוב האתרים פשוט אינם זקוקים ליותר מכך.


– אם האתר שאתם מקימים אינו דורש יכולות מיוחדות (כנפח אחסון גדול מהרגיל, בסיסי נתונים יוצאי דופן או מעבד מהיר במיוחד) או איננו מיועד למטרות יוצאות מגדר הרגיל (כשרת גיבוי), פשוט אין לכם צורך ביותר מכך, לכן חבל להיכנס להוצאות ולהסתבך בעודף תכונות וטכנולוגיה.


כאשר אתם מתכננים הקמת אתר, שרת שיתופי מאפשר לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בדרך הקלה ביותר. כל הלקוחות שלנו המזמינים בניית אתר, מערכת ניהול או פלטפורמה עסקית מקבל את החבילה המתאימה בדיוק לצרכים של האתר, ללא ניפוח ללא צורך. בין היתר על כל הזמנת עבודה הלקוחות שלנו מקבלים אירוח האתר + שם מתחם (דומיין) לשנה במתנה.

צפו במצגות וידאו אודות שירותי סאלרא גרופ